Czy wiesz ze odpowiednio dobrane rolety lub żaluzje pomagają zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczyniają się do dobrego stanu Twoich oczu?

Pełna galeria »

Maty bambusowe to kolejne alternatywne rozwiązanie jakie proponujemy do regulacji oświetlenia pomieszczeń.

Wykonane z naturalnego bambusa, maty rolowane stanowią efektowny, sposób aranżacji wnętrz. Różne gęstości splotu i kolory umożliwiają odpowiednie doświetlenie pomieszczenia.

Świetnie nadają się dla wszystkich, którzy cenią sobie kontakt z naturą, gdyż maty wykonane są z materiału naturalnego zachowując jego niepowtarzalny wygląd i urok.

Kilka wersji mechanizmów zwijających zapewnia łatwe dopasowanie do indywidualnych wymagań. Idealnie nadają się do niestandardowych pomysłów aranżacji wnętrz. Mogą występować jako maty rolowane oraz jako tzw. roleta rzymska, w której przy podciąganiu fragmenty maty zachodzą na siebie. Każdy system posiada mechanizm samoblokujący pozwalający na zatrzymanie maty na każdej wysokości.

Oprócz mat wykonanych z bambusa oferujemy również maty z różnych jut, trzciny oraz drewna, w różnych odcieniach. Dodatkowo boki mat mogą zostać obszyte ozdobną taśmą w kolorze zbliżonym do koloru maty.

Mocowanie:
Maty montowane są do ścian, wnęk, sufitów.

Sposób czyszczenia:
Delikatnie odkurzać miękką szmatką lub odkurzaczem wolnossącym.

Pliki:
schemat pomiaru mat bambusowych

Powrót do produktów

© 2006-2021 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign