rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa producent rolet rolety czestochowa rolety czestochowa producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa

Czy wiesz ze odpowiednio dobrane rolety lub żaluzje pomagają zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczyniają się do dobrego stanu Twoich oczu?

Pełna galeria »

Moskitiery stanowią skuteczną ochronę przed wszelkimi insektami, pyłkami i kurzem o alergicznym działaniu. Oferowane przez nas moskitiery są całkowicie bezpieczne, wykonane z najlepszych materiałów o wysokich parametrach użytkowych, co pozwala na ich eksploatację przez kilka, a nawet kilkanaście lat.

Moskitiera ramkowa:
Montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada specjalny kołnierz, który dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia.

Dużą zaleta moskitiery ramkowej jest możliwość szybkiego wypięcia i wpięcia moskitiery przy pomocy uchwytów obrotowych.

Moskitiera otwierana:
Moskitiera otwierana stosowana jest do drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do futryny drzwiowej. Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.

Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykające otwartą moskitierę, podnoszą komfort użytkowania.Powrót do produktów

© 2006-2024 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign