rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa producent rolet rolety czestochowa rolety czestochowa producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa

Czy wiesz ze odpowiednio dobrane rolety lub żaluzje pomagają zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczyniają się do dobrego stanu Twoich oczu?

Pełna galeria »

Roleta plisowana to nowoczesna, funkcjonalna i zarazem dekoracyjna osłona przeciwsłoneczna pozwalająca uzyskać niepowtarzalną grę świateł.

Dzięki jej wyjątkowym właściwościom pomieszczenie możemy zapełnić ciepłym, miękkim światłem tworząc doskonale współgrającą z wnętrzem harmonię kolorów.

Szeroka kolekcja materiałów o różnorodnych właściwościach, przepuszczalności światła i bogatej kolorystyce, pozwala dobrać tkaninę plisy według indywidualnych upodobań i potrzeb przyszłego użytkownika.

Ich największą zaletą jest możliwość zastosowania plis wszędzie tam, gdzie inne typy osłon nie zdają egzaminu. Pozwalają przesłonić i udekorować najróżniejsze kształty okien, takie jak: trójkąty, trapezy czy też półkola.

Kolejną zaletą plis jest to że mogą być zsuwane zarówno od dołu jak i od góry. Daje to możliwość dowolnego kreowania dostępu światła przy jednoczesnym utrzymaniu intymności. Możliwe jest również zamontowanie w jednym oknie dwóch plis różniących się od siebie barwą i funkcją tkaniny, która nocą wnętrze zaciemni, a w ciągu dnia będzie interesującą dekoracją.

Żaluzje plisowane dzięki różnorodności form i szerokiej gamie rozwiązań zapewniają możliwość zastosowania ich do prawie wszystkich okien standardowych, jak i do okien dachowych, świetlików i ogrodów zimowych.

Materiałem zasłonowym są tkaniny syntetyczne - dekoracyjne, ozdobne i specjalistyczne, wszystkie dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, o różnorodnych właściwościach i przepuszczalności światła.Pliki:
schemat pomiaru plis

Kup teraz w sklepie:
» Plisy A
» Plisy S


Powrót do produktów

© 2006-2024 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign