Czy wiesz ze odpowiednio dobrane rolety lub żaluzje pomagają zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczyniają się do dobrego stanu Twoich oczu?

Pełna galeria »

Roleta plisowana to nowoczesna, funkcjonalna i zarazem dekoracyjna osłona przeciwsłoneczna pozwalająca uzyskać niepowtarzalną grę świateł.

Dzięki jej wyjątkowym właściwościom pomieszczenie możemy zapełnić ciepłym, miękkim światłem tworząc doskonale współgrającą z wnętrzem harmonię kolorów.

Szeroka kolekcja materiałów o różnorodnych właściwościach, przepuszczalności światła i bogatej kolorystyce, pozwala dobrać tkaninę plisy według indywidualnych upodobań i potrzeb przyszłego użytkownika.

Ich największą zaletą jest możliwość zastosowania plis wszędzie tam, gdzie inne typy osłon nie zdają egzaminu. Pozwalają przesłonić i udekorować najróżniejsze kształty okien, takie jak: trójkąty, trapezy czy też półkola.

Kolejną zaletą plis jest to że mogą być zsuwane zarówno od dołu jak i od góry. Daje to możliwość dowolnego kreowania dostępu światła przy jednoczesnym utrzymaniu intymności. Możliwe jest również zamontowanie w jednym oknie dwóch plis różniących się od siebie barwą i funkcją tkaniny, która nocą wnętrze zaciemni, a w ciągu dnia będzie interesującą dekoracją.

Żaluzje plisowane dzięki różnorodności form i szerokiej gamie rozwiązań zapewniają możliwość zastosowania ich do prawie wszystkich okien standardowych, jak i do okien dachowych, świetlików i ogrodów zimowych.

Materiałem zasłonowym są tkaniny syntetyczne - dekoracyjne, ozdobne i specjalistyczne, wszystkie dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, o różnorodnych właściwościach i przepuszczalności światła.Pliki:
schemat pomiaru plis

Kup teraz w sklepie:
» Plisy A
» Plisy S


Powrót do produktów

© 2006-2021 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign