Czy wiesz ze odpowiednio dobrane rolety lub żaluzje pomagają zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczyniają się do dobrego stanu Twoich oczu?

Pełna galeria »

Rolety rzymskie to jedna z najefektowniejszych dekoracyjnych form ochrony przed słońcem, które stanowią efektowną dekorację zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i stylowych.

Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej dostępnej w specjalistycznych sklepach z materiałami lub znajdujących się bezpośrednio w naszej ofercie.

Różnorodne materiały zasłonowe w połączeniu z oferowanymi przez nas mechanizmami zachęcają do tworzenia dowolnych kompozycji rolety, podkreślających stylowość okien i pomieszczeń.

Zasłony rzymskie mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i zwolenników rolet, np. roleta rzymska wykonana z tiulu może stanowić ciekawe uzupełnienie zasłon.

Zasłony rzymskie są piękne i praktyczne, można je łatwo zdejmować, prać w pralce lub czyścić na sucho, a w razie potrzeby wymienić materiał.

Mocowanie:
Rolety rzymskie montowane są do ścian, wnęk, sufitów oraz bezpośrednio do skrzydła okiennego dzięki zastosowaniu bezinwazyjnych zaczepów (do okien PCV).

Kolor osprzętu: biały, szary.

Pliki:
schemat pomiaru mechanizmów rzymskich

Powrót do produktów

© 2006-2021 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign