Czy wiesz ze odpowiednie dobranie rolet lub żaluzji pomaga zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczynia… się do dobrego stanu Twoich oczu?

Rolety - ceny


Rolety w atrakcyjnych cenach odnajdziecie Państwo w ofercie firmy Vertika. Jesteśmy producentem rolet i żaluzji znakomitej jakości, które przez długie lata mogą stanowić efektowną i praktyczną ozdobę okien. Klienci zdecydowani zamówić nasze produkty mogą liczyć na kompleksową obsługę na każdym etapie przeprowadzanych przez nas działań. W sposób rzetelny wykonujemy wszelkie, niezbędne pomiary. Zawsze chętnie służymy fachowym doradztwem proponując optymalne rozwiązania techniczne spełniające wymagania ze strony klientów.

Różnorodność dostępnych wariantów umożliwia dokonanie udanego zakupu. Zapewniamy profesjonalny montaż, serwis oraz udzielamy określonej gwarancji. Decydując się na dostępne w rozsądnych cenach rolety jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Oferujemy także konsultacje dyplomowanych architektów wnętrz, dlatego też jeżeli pojawią się wątpliwości związane z aranżacją zachęcamy do skorzystania z dodatkowych usług.

Konkurencyjne ceny rolet

Nasze rozwiązania są nie tylko efektowne i funkcjonalne, ale też posiadają atesty higieniczny i niepalności. Zamawiając je za naszym pośrednictwem ufamy, że będzie to udany zakup. Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że proces produkcji odbywa się niezwykle starannie, pod indywidualny wymiar. Kiedy tylko nasuną się jakiekolwiek, dodatkowe pytania o ceny rolet pozostajemy do dyspozycji wyczerpująco na nie odpowiadając. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć w której prezentujemy wybrane, dotychczasowe realizacje.

Zopoznaj się z naszą ofertą:


Producent rolet - firma Vertika zajmuje się produkcją rolet oraz osłon okiennych wysokiej jakości. Dostępne w ofercie rozwiązania mozna w większości przypadków dostosowywać pod osobiste wymagania związane choćby z wymiarem.

Rolety dzień/noc - jako producent posiadający wieloletnie doświadczenie w produkowaniu wysokiej jakości rolet możemu Państwu przedstawić ofertę produktów dopasowanych pod indywidualne wymagania a przy tym oferujących fukncjonlaność na najwyższym poziomie.

© 2006-2013 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign