Czy wiesz ze odpowiednie dobranie rolet lub żaluzji pomaga zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczynia… się do dobrego stanu Twoich oczu?

Żaluzje drewniane Częstochowa


Każdy, kto pragnie w efektowny sposób odmienić dotychczasowy charakter wnętrz i zadbać o dekorację okien powinien w sposób szczególny zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Vertika. Jako producent wysokiej jakości żaluzji i rolet od samego początku prowadzonej działalności skupiamy się na kompleksowej obsłudze: wykonując szczegłółowe pomiary, służąc doradztwem technicznym i wskazując najlepsze rozwiązania.

Oczywiście realizujemy również usługi w zakresie profesjonalnego montażu, serwisu oraz udzielamy określonej gwarancji na produkty. Polecamy żaluzje drewniane, które zamontowane na oknach stwarzają niezwykle ciepły klimat w pomieszczeniach. Jeżeli nie jesteście Państwo zdecydowani na konkretny wariant pragniemy poinformować, że współpracujemy też z dyplomowanymi architektami wnętrz, którzy to chętnie udzielają indywidualnych konsultacji.

Szeroki asortyment żaluzji dostępnych w naszym salonie w Częstochowie z pewnością dadzą Państwu wyobrażenie o tym, jak przykładowo ten wariant mógłby prezentować się we wnętrzach. Konkurencyjne ceny w ramach oferty żaluzji drewnianych stanowią dodatkowy atut. Optymalnie dopasowane osłony okienne stanowią niezwykle istotną kwestię. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym potrzebom rynku uruchomiliśmy także sklep internetowy za pośrednictwem, którego w prosty i wygodny sposób można zamówić nie tylko wspomniane już żaluzje z dostawą bezpośrednio do domu. Zapraszamy!

Zopoznaj się z naszą ofertą:


Producent rolet - firma Vertika zajmuje się produkcją rolet oraz osłon okiennych wysokiej jakości. Dostępne w ofercie rozwiązania mozna w większości przypadków dostosowywać pod osobiste wymagania związane choćby z wymiarem.

Żaluzje bambusowe - to idealna propozycja dla każdego kto potrzebuje wyjątkowych osłon do swoich okien. Jeśli poszukujesz nieszablonowych rozwiązań to taki typ żaluzji jest idealny dla Ciebie.

© 2006-2013 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign