rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa producent rolet rolety czestochowa rolety czestochowa producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa

Czy wiesz ze odpowiednio dobrane rolety lub żaluzje pomagają zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczyniają się do dobrego stanu Twoich oczu?

Pełna galeria »

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty nadruk na tkaninach roletowych.

Dzieki nowoczesnej technologii możemy wyprodukować roletę z dowolnym motywem graficznym. Niemal każde zdjęcie można przenieść na roletę, która zasłania okno. Możemy w ten sposób uzyskać interesujący efekt - powiększona fotografia lub oryginalny obraz nada pomieszczeniu indywidualny charakter.

Taki efektowny detal nadaje się do każdego pomieszczenia, na przykład w kuchni może to być roletka z motywem kulinarnym, w jadalni lub pokoju dziennym - pejzaże. Fotografie rodzinne na przykład portrety dzieci, zdjęcia z ciekawych wyjazdów, ulubionych zwierzaków - sprawdzą się w pomieszczeniach o bardziej osobistym charakterze typu sypialnia, gabinet.

Wybierając tego typu ozdobę okna, trzeba zwrócić uwagę na to aby współgrała ona z resztą wystroju. Czarno-białe fotografie dobrze będą wyglądały w nowoczesnych minimalistycznych wnętrzach.

Możemy wykonać roletę z Logo Twojej firmy, co na pewno przyciągnie uwagę klientów i będzie dodatkową oryginalną formą reklamy.

Wykonujemy nadruki na tkaninach półprzepuszczalnych i na tkaninach podgumowanych - zaciemniających w 100%.

Posiadamy dużą gamę wzorów i kolorów podzieloną tematycznie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sposób czyszczenia:
Nadruki wykonuje się na tkaninach z impregnatem, zatem aby utrzymać w czystości taką roletkę wystarczy raz na jakiś czas ją odkurzyć, w razie zabrudzenia można delikatnie przetrzeć zwilżoną gąbką.

Stworzyliśmy niepowtarzalny produkt - uruchom wyobraźnię i do dzieła.Powrót do rolet

© 2006-2024 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign