rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa producent rolet rolety czestochowa rolety czestochowa producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa

Czy wiesz ze odpowiednio dobrane rolety lub żaluzje pomagają zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczyniają się do dobrego stanu Twoich oczu?

Mini

Roletki MINI są najprostszą formą ochrony pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jest to system wolnowiszący, wyposażony w mechanizm samohamujący. Zobacz więcej »

Mini Fix

Roletka MINI FIX to roleta materiałowa przeznaczona do montażu na skrzydle okiennym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych standardowa roleta MINI została wzbogacona o prowadzenie tkaniny za pomocą żyłki. Zobacz więcej »

Dachowe

Nowoczesny design rolet wykonany z aluminium został specjalnie dopasowany do każdego rodzaju okien dachowych drewnianych i PCV. Zobacz więcej »

Zintegrowane - przykręcane

Roleta zintegrowana jest nowoczesnym systemem w kasecie z prowadnicami bocznymi. Przeznaczona jest do montażu na skrzydle okiennym. Zobacz więcej »

Zintegrowane - przykręcane PCV

Roleta ZINTEGROWANA PCV jest ekonomiczną wersją rolety zintegrowanej, zachowując przy tym wszystkie jej cechy. Zobacz więcej »

Zintegrowane - klejone

Roleta zintegrowana klejona - to model rolety przyklejanej do skrzydła okiennego. Jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Wyposażona jest w prowadnice przestrzenne, nie zabierające światła szyby. Zobacz więcej »

Wolnowiszące

Roleta wolnowisząca to klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej i element dekoracyjny. Uniwersalne uchwyty mocujące pozwalają na zamontowanie rolety do ściany, sufitu lub wnęki okiennej. Zobacz więcej »

Dzień noc

Roleta "Dzień i noc" jest rewolucyjnym krokiem w konstrukcji rolet materiałowych. Nie ograniczając wrażeń widokowych chroni naszą prywatność. Zobacz więcej »

Druk na rolecie - foto roleta

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty nadruk na tkaninach roletowych - uruchom wyobraźnię i do dzieła. Zobacz więcej »Powrót do produktów

© 2006-2024 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign