rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa producent rolet rolety czestochowa rolety czestochowa producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa

Czy wiesz ze odpowiednio dobrane rolety lub żaluzje pomagają zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczyniają się do dobrego stanu Twoich oczu?

Pełna galeria »

Roleta MINI FIX to roleta materiałowa przeznaczona do montażu na skrzydle okiennym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych standardowa roleta MINI została wzbogacona o prowadzenie tkaniny za pomocą żyłki. Prowadzenie żyłkowe utrzymuje tkaninę rolety w stałym położeniu, nawet po uchyleniu skrzydła okiennego. Prowadzenie żyłki rolety umiejscowione jest za tkaniną a nie obok niej, zapobiega to przypadkowemu zahaczeniu o naciąg oraz znacznie podnosi estetykę rolety. Dzięki temu żyłki prowadzące pozostają niewidoczne dla użytkownika. Górny i dolny koniec żyłki jest zamaskowany w elementach montażowych. Proste i estetyczne dolne mocowanie fix'u pozwala na łatwe naprężenie żyłki oraz na jej dowolną korektę.

Roleta MINI FIX wyposażona jest w mechanizm samohamujący, pozwalający na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości przesłanianej powierzchni, bez konieczności zaczepiania łańcuszka rolety o jakiekolwiek mocowanie.

System ten charakteryzuje się niezawodnością, prostotą montażu i działania.

Mocowanie:
Do zamocowania rolety na oknie PCV służą bezinwazyjne uchwyty podklejane dodatkowo wzmocnioną taśma piankową, natomiast do okien drewnianych sugerujemy przykręcenie boczków i dolnego fix'a napinającego żyłkę do listwy przyszybowej, która jest wymienialną częścią okna - nie tracimy gwarancji na okno.

Kolor osprzętu: biały, brązowy.

Pliki:
schemat pomiaru roletek mini fix
instrukcja montażu roletek mini fix

Kup teraz w sklepie:
» Rolety Mini Fix


Powrót do rolet

© 2006-2024 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign