rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa producent rolet rolety czestochowa rolety czestochowa producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa

Czy wiesz ze odpowiednio dobrane rolety lub żaluzje pomagają zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczyniają się do dobrego stanu Twoich oczu?

Pełna galeria »

Rolety MINI są najprostszą formą ochrony pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Jest to system wolnowiszący, wyposażony w mechanizm samohamujący, pozwalający na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości przesłanianej powierzchni, bez konieczności zaczepiania łańcuszka rolety o jakiekolwiek mocowanie. W celu przytrzymania tkaniny przy szybie przy uchylonym oknie stosuje się rynienki - po całkowitym opuszczeniu tkaniny obciążnik rolety "chowa się" w rynienkach.

Rolety w tym systemie idealnie nadają się do montażu na skrzydle okiennym, jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne i poręczne. Montaż rolety z łatwoścą można wykonać samodzielnie, a dzięki bezinwazyjnym uchwytom można ją zdejmować np. do mycia okna. Dodatkowo do belki obciążającej w każdej chwili można doczepić ozdobną falbanę. System ten charakteryzuje się niezawodnością, prostotą montażu i działania.

Mocowanie:
Do zamocowania rolety na oknie PCV służą bezinwazyjne uchwyty podklejane dodatkowo wzmocnioną taśma piankową, natomiast do okien drewnianych sugerujemy przykręcenie boczków do listwy przyszybowej, która jest wymienialną częścią okna - nie tracimy gwarancji na okno.

Przy oknach z wywietrznikami dostępne są dłuższe zaczepy.

Kolor osprzętu: biały, brązowy.

Pliki:
schemat pomiaru roletek mini
instrukcja montażu roletek mini

Kup teraz w sklepie:
» Rolety Mini


Powrót do rolet

© 2006-2024 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign