rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa producent rolet rolety czestochowa rolety czestochowa producent oslon okiennych zaluzje czestochowa rolety czestochowa rolety czestochowa producent rolet producent oslon okiennych zaluzje czestochowa zaluzje czestochowa

Czy wiesz ze odpowiednio dobrane rolety lub żaluzje pomagają zachować odpowiedni rytm biologiczny dnia oraz przyczyniają się do dobrego stanu Twoich oczu?

Pełna galeria »

Roleta zintegrowana klejona - to model rolety przyklejanej do skrzydła okiennego. Jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Wyposażona jest w prowadnice przestrzenne, nie zabierające światła szyby.

Największą zaletą rolety zintegrowanej klejonej jest możliwość samodzielnego zdjęcia kasety z okna i ponownego założenia, bez konieczności odklejania taśmy mocującej. To wyjątkowe rozwiązanie znakomicie sprawdza się w sytuacji, gdy konieczna jest zmiana materiału lub gdy po prostu chcesz umyć okno nie ryzykując ubrudzenia tkaniny rolety.

Roleta zawiera niezawodny napęd mocowany po zewnętrznej stronie mechanizmu co umożliwia łatwy montaż, demontaż oraz ewentualną kontrolę techniczną. Roleta zintegrowana wyposażona została także w mechanizm samohamujący, pozwalający na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości przesłanianej powierzchni, bez konieczności zaczepiania łańcuszka rolety o jakiekolwiek mocowanie.

Sprawdza się najlepiej w przypadku nietypowych listew przyszybowych.

Dolny obciążnik rolety może zostać wyposażony w ozdobną falbankę.

Mocowanie:
Do ramy okiennej przyklejamy adaptery, na których jest taśma piankowa o podwyższonej wytrzymałości. Po przyklejeniu mocujemy na adapterach kasetę. Przyklejamy prowadnice i gotowe.

Kolor osprzętu:
W standardzie: biały i brązowy
Okleiny drewnopodobne: mahoń, złoty dąb, rustikal, orzech, sosna

Pliki:
schemat pomiaru rolet zintegrowanych - klejonych
instrukcja montażu rolet zintegrowanych - klejonych

Kup teraz w sklepie:
» Rolety zintegrowane-klejone


Powrót do rolet

© 2006-2024 Vertika, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: layout: RevolWEB, oprogramowanie: IntegraDesign